31 sie 2011

Eveline - Pure Control - antybakteryjny krem nawilżający

Jako ostatni produkt z firmy Eveline ocenię krem antybakteryjny krem nawilżający z serii Pure Control. Jeśli chodzi o kremy do twarzy to jestem wymagająca. Mają matować skórę, ale jednocześnie nawilżać. Szybkie wchłanianie się kremu też uważam za bardzo ważne. Czy krem z serii Pure Control spełnił moje wymagania? I tak i nie.Gdzie i w jakiej cenie? - Produkty z serii Pure Control dostaniemy w Rossmannach (ale jak zauważyłam w moim mieście nie we wszystkich). Cena ok. 15 zł.

Jak wygląda produkt? - Krem dostajemy w AŻ 75 ml tubie. Konsystencja kremu jest lejąca, takie właśnie lubię. Zapach typowy dla kosmetyków z serii Pure Control, bardzo rześki, z rana stawia na nogi.


Moja ocena - Krem bardzo szybko i dobrze się wchłania. Wystarczy mała ilość kosmetyku na całą twarz, przez co krem jest strasznie wydajny, zwłaszcza gdy, tak jak ja, używam go tylko na dzień. Po aplikacji cara wygląda na bardziej wygładzoną i świeżą. Jedynie czego krem nie robi, albo robi, ale na krótką metę jest matowienie. Nie wiem czy to ostatnio przez pogodę czy przez krem, skóra po ok. 3 godzinach już mi się świeciła.Podsumowanie - Ogólnie do kremu nie mogę się przyczepić, bo jeszcze żaden krem nie matował mi skóry tak, jakbym tego chciała. Oczywiście krem nie poleci w kąt. Będę go używać na noc na zmianę z kwasami, a jak zrobi się trochę zimniej za oknem dam  mu ponowną szansę. Myślę, że dla skóry lekko mieszanej będzie idealny, jednak dla mojej mieszanej w kierunku tłustej przyda się coś, co będzie bardziej matował.

Filed Under :

1 komentarz for "Eveline - Pure Control - antybakteryjny krem nawilżający"

  1. Dla mnie odpada. Dostałam próbkę i zupełnie się u mnie nie sprawdził.

    OdpowiedzUsuń

background