19 lis 2011

BioGarden – CeraNova z aloesem + 30

Produkt: CeraNova z algami + 30. Produkt do kupienia tylko w aptekach. Koszt 60 tabletek (miesięcznej kuracji) to ok. 30 zł. Bardzo żałuję, że omięła mnie promocja na Gruponie, gdzie można było kupić tabletki z ponad 50% zniżką.

Od producenta: Aby uzupełnić niedobory, nawilżyć i ujędrnić skórę od środka oraz wzmocnić jej strukturę, firma BioGarden wprowadziła na rynek preparat CeraNova z algami 30+ – suplement diety stworzony na bazie spiruliny, likopenu i witaminy C. Preparat uzupełnia dietę w składniki poprawiające jędrność skóry. Jego składniki zostały dobrane tak, aby opóźnić proces starzenia się skóry.

Zapach/konsystencja: Opakowanie zawiera 60 tabletek. Są one bardzo łatwe do połknięcia. Należy przyjmować dwie tabletki dziennie. Ja biorę jedną po śniadaniu, a drugą popołudniu.

Moja ocena: Przed rozpoczęciem kuracji z Ceranova z algami przez trzy miesiące zażywałam Ceranova z bratkiem, z którego byłam zadowolona.  Miałam w planach zakupienie Caranova z algami, ponieważ zauważyłam, że moja skóra powoli traci jędrność, staje się ziemista i pozbawiona blasku.  Tym bardziej ucieszył mnie fakt, kiedy dowiedziałam się, że wygrałam dwa dowolne wybrane przeze mnie produkty BioGarden w konkursie na facebooku. Nie wahając się ani chwili wybrałam dwa opakowania Caranova z algami. Tabletki zażywam od ok. 5 tygodni. Przez ten czas zauważyłam delikatne napięcie skóry, cera nawet po całym dniu zachowuje swój blask. Nie piszę, że po 14 godzinach pracy wygląda jak z rana, ale nie jest ziemista, nie wygląda na przemęczoną. Moje zmarszczki mimiczne, zwłaszcza te wokół oczu powoli się spłycają. Nie używam jeszcze kremów przeciwzmarszczkowych, więc te ekefty mogę śmiało przypisać tym tabletkom.

 Podsumowanie: Wiem, że moja cera jest mi wdzięczna. Karmię ją z zewnątrz (kremami) jak i od wewnątrz (Ceranova). Powoli zauważam rezultaty, więc kurację będę stosować nadal. Oprócz Ceranova z bratkiem i aloesem stosowałam również błonnik z BioGarden. Mam zaufanie do tej firmy, wiem, że to co łykam będzie miało pozytywny skutek na moją cerę i ciało. Z czystym sumieniem polecam.

1 komentarz for "BioGarden – CeraNova z aloesem + 30"

  1. Korzystałam kiedyś z jakiś suplementów tej firmy ale nie przyniosły zadnych zauwazalnych efektów

    OdpowiedzUsuń

background