19 lis 2011

Clean & Clear – morning energy – rozświetlający żel myjący

 • Produkt :  Clean & Clear rozświetlający żel myjący z serii Morning Energy. Uwaga! Żel ten dostępny jest tylko w sieci Rossmann.

 • Od producenta:
Morning Energy rozświetlający żel myjący to delikatny żel, którego unikalna formuła dodaje Twojej skórze energii i rozświetla ją na cały dzień. Jest on na tyle delikatny, że możesz go używać codziennie.
 • Zapach/konsystencja: Żel ma bardzo piękny zapach. Owocowo - mentolowy.  Żel posiada małe granulki oraz złotą poświatę. Po spienieniu go zyskuje normalny biały kolor. Konsystencja dość gęsta, ale wydaje mi się, że żel nie jest wydajny. Albo to przez tę właśnie konsystencję albo fakt, że buteleczka zawiera tylko 150 ml żelu.
 • Moja ocena: Żel mimo, że zawiera SLS w składzie nie wysuszył mi skóry. Do cer normalnych i suchych raczej się nie nada. Powiem szczerze, że kupiłam ten żel tylko i wyłącznie dla zapachu. Nic specjalnego dla naszej cery nie robi, po prostu ją dokładnie oczyszcza. Jedyne czego mogę się przyczepić to te granulki, które niestety przez dołączoną do buteleczki pompkę, się po prostu nie wydostają.
 • Podsumowanie: 4/6. Jestem zadowolona z żelu. Kupiłam go dla zapachu i tutaj się nie zawiodłam. Dobrze oczyszcza, pozostawia wrażenie czystej skóry. Polecam, aczkolwiek raczej nie kupię go ponownie. Wolę żele apteczne, ale nie wykluczam, że kiedyś go kupię, ale w innej wersji zapachowej.

3 komentarze for "Clean & Clear – morning energy – rozświetlający żel myjący"

 1. może się na niego skuszę jak skończę kurację triacnealem, gdyż teraz chyba tylko cetaphil może pomóc ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też często kupuje produkty przez zapach :D ale niestety często się rozczarowuje :P

  OdpowiedzUsuń
 3. nie jest dostepny tylko w rossmanie, juz nie przesadzajm

  OdpowiedzUsuń

background