19 lis 2011

Eveline – Glicerini – glicerynowy superskoncetrowany krem – maska do rąk i paznokci

Produkt:  Glicerini – glicerynowy superskoncetrowany krem – maska do rąk i paznokci firmy Eveline. Krem zamknięty jest w 100 ml tubie na zakrętkę. Dostaniemy go we wszystkich większych drogeriach.

Od producenta:

1. intensywnie nawilża
2. głęboko odżywia
3. regeneruje
4. rozjaśnia przebarwienia
5. wzmacnia paznokcie 48h
6. doskonale wchłaniająca się formuła
NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE:
Glicerynowy krem-maska do rąk kompleksowa ochrona 5 w 1 intensywnie nawilża, odżywia regeneruje dłonie i pomaga zachować ich młodzieńczy wygląd. Rozjaśnia przebarwienia oraz sprawia, że nawet bardzo zniszczone i przesuszone dłonie stają się niezwykle miękkie i satynowo gładkie. Wyjątkowa formuła doskonale chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Bogactwo składników o wielokierunkowym działaniu to komfort dla dłoni, które na długo pozostaną odżywione, zregenerowane i aksamitnie gładkie w dotyku. Dodatkowo krem wzmacnia paznokcie i pielęgnuje skórki wokół nich

Zapach / konsystencja: Bardzo podoba mi się zapach kremu. Jest ciepły, otulający, czuć mleko i miód, w sam raz na chłodniejsze dni. Konsystencje ma dość rzadką, co w moim przypadku jest zaletą, ponieważ bardzo szybko się wchłania. Krem bardziej przypomina żel, który w kontakcie ze skórą zmienia się w wodę.
Moja ocena:  Kremu używam nie tylko na noc, ale również w ciągu dnia. Na noc nakładam grubszą warstwę dodatkowo wmasowując krem w skórki i paznokcie. Krem dobrze nawilża, wygładza skórę.  Za niską cenę otrzymujemy naprawdę dobry krem, który dla ludzi którzy pracują „przy papierach” albo po prostu zależy na szybkim wchłanianiu się kremu, może być wybawieniem. Zapach bardzo mi się podoba. Napiszę to po raz kolejny, że firma Eveline powinna wypuścić na rynek mgiełki do ciała, bo zapachy kosmetyków mają wspaniałe. Jedyne czego mogę się przyczepić to zakrętka. Trzeba niezłej wprawy mając krem wylany na dłoni zakręcić je nakrętką.


Podsumowanie: 5,5/6. Nie mam się czego przyczepić. Krem działa, szybko się wchłania, doskonale pachnie. Polecam serdecznie.

1 komentarz for "Eveline – Glicerini – glicerynowy superskoncetrowany krem – maska do rąk i paznokci"

background