20 lis 2011

Eveline – Hydra Expert + 25 – krem na dzień i na noc

Produkt: Krem na dzień i na noc do cery + 25. Krem można dostać również w innych przedziałach wiekowych: +35, +45 i +55, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Krem można dostać w sieci Rossmann.
 Od producenta: Innowacyjna seria kosmetyków do pielęgnacji twarzy z kwasem hialuronowym łączy intensywne i głębokie nawilżanie z terapią przeciwzmarszczkową dostosowaną do indywidualnych potrzeb skóry. HYDRA EXPERT krem po 25 roku życia to unikalna formuła z kwasem hialuronowym, która utrzymuje wewnętrzne nawilżenie głębokich warstw skóry na optymalnym poziomie i stwarza wyjątkową ochronę przed nadmierną utratą wody.

 Zapach/konsystencja: Krem dostajemy w kartoniku, sam słoik jest ze szła i na półce w łazience wygląda bardzo atrakcyjnie. Konsystencja kremu jest bardzo delikatna, szybko się wchłania. Zapach bardzo świeży, nie przytłaczający.

 Moja ocena: Mimo mojej mieszanej/tłustej cery krem bardzo dobrze mi ją nawilżył. Po 2-3 godzinach twarz zaczynała się lekko świecić, ale jak na krem nawilżający matowił dość długo. Kremu używałam przede wszystkim będąc w domu, do pracy wolę kremy bardziej matujące. Jak dla mnie wystarczyła dosłownie kropelka kremu. Dodatkowo używałam go po zmyciu maseczek lub peelingu, kiedy skóra potrzebowała oddechu i sporej dawki nawilżenia. I właśnie w tej roli sprawdził się znakomicie!

 Podsumowanie: Polecam przede wszystkim dla osób z normalną i suchą cerą. Jak kremu będę używać przede wszystkim po zabiegach kosmetycznych, ale wydaje mi się, że jak okres grzewczy ruszy pęłną parą ten krem będzie doskonałym nawilżaczem.

1 komentarz for "Eveline – Hydra Expert + 25 – krem na dzień i na noc"

  1. Ciekawy :) Mi by się chyba przydał, bo ostatnio moja cera dość sucha sie zrobiła :-(

    OdpowiedzUsuń

background